2022 Masters Leaderboard: relacje na żywo, wynik Tiger Woods, runda krajowa Augusta 2 w wynikach golfa

AUGUSTA, GA. – Pole 2022 Masters wypełnione gwiazdorską tabelą liderów i gospodarzami już osiągnęło gorączkę, gdy rozpocznie się druga runda gry w piątek. Po pierwszych 18 dołkach gwiazdy Sang-Jae Im znalazł się na szczycie tabeli poniżej 5, ale drugi dzień pozostaje na drugim miejscu ze swoim prowadzącym Cameronem Smithem, byłymi mistrzami Dannym Willettem i Dustinem Johnsonem, Joaquinem Neimanem i Scottym Schefflerem. Rozpoczyna się akcja.

Jednak to Tiger Woods emituje większość powietrza z atmosfery Augusta. Woods zastrzelił swoją pierwszą imprezę od 17 miesięcy – i prawie 14 miesięcy po utracie nogi – Woods zastrzelił Najważniejsza 71 w historii mistrzów Cztery strzały za siedzeniem T11 i Im. Tygrysy raczej nie zapobiegną katastrofie w piątek, a on może rywalizować o swoją szóstą zieloną kurtkę na weekend. Wszystko to trzeba zobaczyć w ekscytującej drugiej rundzie od wschodu do zachodu słońca w piątek.

Sprawdź transmisję 2022 Masters w piątek Mistrzowie na żywo Śledzimy najlepszych golfistów na świecie w całym Augusta National Grupy specjalneSprawdź popularność Amen Corner I rozejrzyj się wokół liderów Otwory 15 i 16. Oglądaj na żywo za darmo na komputerze i urządzeniu mobilnym CBSsports.com I Aplikacja sportowa CBS. Dostępne również tego dnia Najważniejszy +.

CBS Sports zaktualizuje tę historię o wyniki mistrzów i najważniejsze informacje poniżej. Sprawdź wyniki na żywo nad tą historią, bardziej szczegółowo ProwadzićRunda 2 razy tee i nasz kompletny Harmonogram / zasięg programu Masters Przewodnik.

READ  Ogłoszenia na żywo w Pakistanie: Imran Khan i wiadomości Sądu Najwyższego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.