Wyniki Bills vs Eagles, najważniejsze wydarzenia, aktualności, najważniejsze wydarzenia i aktualizacje na żywo

Orły mają świetne wyniki w piłce nożnej. Czy ustawy postawią przed nimi poważne wyzwanie? (AP Photo/Charlie Riedel) (powiązana prasa)

W zeszłym tygodniu drużyna Buffalo Bills wreszcie wróciła na właściwe tory. Pokonali New York Jets 22:6 i przerwali passę dwóch porażek z rzędu. Nie wrócili, ale byli utalentowani.

Teraz jednak zmierzą się z Philadelphia Eagles.

Rekord Orłów 9-1 jest najlepszym w piłce nożnej. Sześć dni temu pokonali Kansas City Chiefs, tę samą drużynę, która dziewięć miesięcy temu pokonała ich w Super Bowl. Musieli przebrnąć przez brzydkie, ale udane sztuki.

Ale jedna rzecz mogła wyróżniać Billsów podczas tego epickiego pojedynku Eagles-Chiefs w zeszłym tygodniu: Filadelfia, choć trudna, nie była idealna. Ich obrona była przerażająca, ale linia ataku miała wiele problemów. QB Jalen Hurts został zwolniony pięć razy w pierwszej połowie i miał przechwyt w polu końcowym. Kiedy tacy zawodnicy jak WR AJ Brown i RB D’Andre Swift są remisowani, Hurts zazwyczaj musi przejąć piłkę i biec do przodu.

Orły są do pokonania. Jeśli jednak jest jedna rzecz, którą Bills niezmiennie pokazali w tym sezonie, to jest nią to, że nadal są do wygrania – czasem nawet pokonując samych siebie i pomagając przeciwnikowi.

Która drużyna wyjdzie zwycięsko? Yahoo Sports udostępnia najnowsze wiadomości, wyniki i najciekawsze wydarzenia z ostatniego tygodnia NFL.

READ  Czy masowa strzelanina w Kansas City zmieni się, czy zostanie zapomniana?