Wynik Cowboys vs. Bears: aktualizacje na żywo, statystyki gry, najciekawsze momenty, analiza meczu z 8. tygodnia

Dak Prescott spojrzał prawie całkowicie wstecz w pierwszej połowie swojego drugiego startu, odkąd wrócił po złamanym kciuku, wykonując podania 16 z 20 na 180 jardów, dwa przyłożenia i przechwycenie. Prescott miał również siedem jardów szybkiego wyniku w pierwszym posiadaniu gry. Cała jego produkcja i wkład Tony’ego Pollarda pod nieobecność Ezekiela Elliotta z kontuzją kolana sprawiły, że Cowboys prowadzili Bears 28-17 w połowie.

The Cowboys zdobyli przyłożenie podczas pierwszych czterech przejazdów w meczu po raz pierwszy od 16 tygodnia sezonu 2014. Pollard, wybrany przez Cowboys w czwartej rundzie w NFL Draft 2019 z Memphis, był znakomity w swoim czwartym rozpoczęciu kariery w tym tygodniu, osiągając 67 jardów bójki na osiem dotknięć, w tym 18-jardowe przyłożenie w pośpiechu, co dało Dallasowi 21. -7. Na początku drugiego kwartału.

Po tym, jak Bears zdobyli pierwsze posiadanie piłki, Fields wykorzystał swoją szybkość, aby umieścić Chicago na planszy. Biegł cztery razy na 32 jardy, w tym trzy jardy przyziemienia w remisie rozgrywającego, który umieścił Bears na tablicy wyników w ich późniejszym posiadaniu. Fields złapał przechwycenie z rzutem karnym dla obrońców Dallas, Chauncey Colston i przechwyceniem, które rzucił do narożnika Cowboys. Następna gra była 17-stoczni przyziemienia do szerokiego odbiornika N’Keal Harry, byłego pierwszego strzelca New England Patriots w pierwszej rundzie z Bears.

Fields zakończył połowę z podaniem 46 jardów, 42 jardów rzucając się na przyłożenie i kolejny wynik.

Czy atak Justina Fieldsa i Niedźwiedzi może dotrzymać kroku Dakowi Prescottowi i Cowboys? Czy kowboje mogą chować niedźwiedzie? Aby się tego dowiedzieć, zajrzyj na nasz blog na żywo w trakcie gry, gdzie znajdziesz aktualizacje na żywo, najciekawsze momenty i analizy.

READ  Najważniejsze wydarzenia z Westminster Dog Show: Patty Holley zdobyła najwyższe wyróżnienia na wystawie