Wikingowie obawiają się, że QB Kirk Cousins ​​doznał kontuzji Achillesa

Sezon Kirka Cousinsa dobiegł końca.

Rozgrywający Minnesota Vikings zszedł z boiska podczas niedzielnego popołudnia, gdy Vikings przegrali 24:10 z Green Bay Packers. Główny trener Kevin O’Connell powiedział po meczu, że „Strach przed kontuzją Achillesa”, co ma wkrótce zostać potwierdzone badaniem MRI. To zakończy sezon Cousinsa.

Cousins ​​na Lambeau Field na początku czwartej kwarty zaczęli grzebać w kieszeni, gdy ten założył rękawicę i upadł na ziemię. Cousins ​​został pokonany przez obrońcę Kenny’ego Clarka, co doprowadziło do czwartej straty. Gdy tylko pojawili się kuzyni, zaczął skakać w bok, nie obciążając prawej nogi.

Cousins ​​wszedł na ławkę rezerwowych, ale następnie został zepchnięty z boiska po zdjęciu prawego buta. Został wycofany z gry i zastąpiony przez studenta pierwszego roku Jarena Halla.

Cousins ​​trafił 23 z 31 na 274 jardy i miał dwa przyłożenia, po czym upadł i poprowadził Vikings na prowadzenie 24-10. Cam Akers pobiegł po przyłożenie z odległości 6 jardów, aby umieścić Vikings na szachownicy w pierwszej kwarcie, następnie Cousins ​​znalazł TJ Hockensona i Jordana Addisona w trzeciej kwarcie, którzy zdobyli przyłożenia. KJ Osborne miał 99 jardów przy ośmiu chwytach, a Hockenson 88 jardów przy sześciu chwytach.

Rozgrywający Packers, Jordan Love, zdobył 24 z 41 punktów na 229 jardów, a w przegranej miał przyłożenie i przechwyt, co doprowadziło do remisu 2-5 dla Green Bay. Jego niszczyciel padł po rzucie na 1 jard do Romeo Tubbsa. Love był także czołowym zawodnikiem Packers z 34 jardami na czterech prowadzących.

Zakładając, że kontuzja się potwierdzi, a sezon dobiegnie końca, Cousins ​​zakończy rok z 2057 jardami, 16 przyłożeniami i pięcioma przechwytami. 35-latek gra w drużynie Vikings już szósty sezon i nigdy nie opuścił żadnego meczu NFL z powodu kontuzji, chociaż w 2021 roku opuścił jeden mecz ze względu na pozytywny wynik testu na Covid-19.

READ  Giełda dzisiaj: aktualizacje na żywo

Po upadku Cousinsa Hall może zająć jego miejsce w najbliższej przyszłości. Hall, wywalony przez Vikings w piątej rundzie z BYU na początku tego roku, w niedzielnym zwycięstwie trafił 3 na 4 na 23 jardy.

Ta osadzona treść nie jest dostępna w Twoim regionie.

Kilku początkujących QB zostało kontuzjowanych podczas niedzielnej ulewy

Niedzielna wczesna fala meczów była trudna dla rozgrywających w całej lidze. Cousins ​​był jednym z pięciu wyjściowych QB, którzy zjechali w niedzielne popołudnie z powodu poważnej kontuzji.

Rozgrywający Atlanta Falcons Desmond Ridder doznał wstrząśnienia mózgu w przegranym 28:23 meczu z Tennessee Titans. Zastąpił go Taylor Heinicke, który mecz zakończył w Nashville.

Matthew Stafford opuścił przegraną 43:20 Los Angeles Rams z Dallas Cowboys kontuzją kciuka po rzucie, który trafił w hełm obrońcy Cowboys. Zastąpił go Brett Rybień.

Rezerwowy rozgrywający New York Giants Tyrod Taylor trafił do szpitala po przegranej 13:10 po dogrywce z New York Jets po złamaniu żebra po nieudanym wślizgu. Zaczął w miejsce Daniela Jonesa, który nadal pauzował z powodu kontuzji szyi. W rezultacie Giants mają trzeciego rozgrywającego Tommy’ego DeVito. Giants łącznie zdobyli 7 podań. Jets wymusili dogrywkę po rzucie z gry z 35 jardów na stadionie MetLife.

Rozgrywający Pittsburgh Steelers, Kenny Pickett, doznał kontuzji żebra po porażce 20-10 z Jacksonville Jaguars. Pickett oddał strzał po niekompletnym podaniu i mocno uderzył w murawę po swojej prawej stronie. W drugiej połowie zastąpił go Mitchell Trubisky.