Waszyngton zadziwił Oregon późnym przyłożeniem Michaela Benixa

SEATTLE — Rozgrywający z Waszyngtonu Michael Benix Jr. pochylił się do mikrofonu i zaczął odpowiadać na kolejne pytanie.

„Hej!” Rome Odunze powiedział do wszystkich obecnych: „Patrzycie na zwycięzcę Trofeum Heismana!”

NIE?

Odunze, ogólnoamerykański rezerwowy drużyny Waszyngtonu w okresie przedsezonowym, odważył się udowodnić wszystkim, że się mylił, po tym jak w czwartej kwarcie meczu z numerem 6, który przegrał z Husky 36:33, zdobył zwycięskie przyłożenie. Arena.

The Ducks nie mogli tego zrobić po świetnym prowadzeniu w drugiej połowie kandydata na Heismana Bo Nicksa, który w drugiej połowie rzucił na 211 jardów i wbił Oregon na terytorium Waszyngtonu po przyziemieniu Otunsa, po czym Camden Lewis nie trafił do kosza z gry z 43 jardów. Próba zdobycia bramki w miarę upływu czasu.

Bukmacherzy z Las Vegas powiedzieli, że Odunze prawdopodobnie pojawi się tuż przed sobotą, co uczyniło Penix faworytem zakładów tuż przed aktualnym mistrzem USC i Nix Calebem Williamsem.

Benix prawdopodobnie spisał się najlepiej, notując swoje najlepsze 11 sekund w sezonie, co mogło być najlepszym meczem w futbolu uniwersyteckim w tym roku.

Wysoki i niski: Zwycięzcy i przegrani z tygodnia 7 w futbolu uniwersyteckim

Wielka Noc: Walker z Karoliny Północnej ma trzy punkty po kwalifikacjach

Po zdobyciu 11-punktowej przewagi w drugiej połowie, obrona Waszyngtonu wymusiła stratę w pobliżu pomocy na 1:49 do końca.

Benix, który jest liderem kraju pod względem liczby podań na mecz, w następnej akcji rzucił 35 jardów do Jalina Polka, po czym szybko podał z 18 jardów do Odunce w lewym rogu pola punktowego na 1:38 przed końcem.

Porozmawiaj o charakterystycznym momencie.

Mówił o zajęciu miejsca kierowcy w wyścigu o tytuł Heismana, który powinien być pierwszym w programie – nie wspominając o możliwym miejscu w College Football Playoff – i zdobyciu tytułu Pac-12 w ostatnim roku konferencji.

READ  Biden i McCarthy prowadzą negocjacje w sprawie pułapu zadłużenia USA.

„Wielkość, jaką pokazał w starciu z innym kandydatem Heismana, była niezaprzeczalna” – powiedział Oduns. „To dodaje trochę więcej oliwy do ognia.

„Dla mnie był moim Heismanem przez długi czas. Jestem pewien, że świat w końcu to utwierdzi w kamieniu.

Aby dodać dramatyzmu, Benix w ostatnich 20 minutach meczu zmagał się ze skurczem, który przekształcił się w passę zwycięstw.

„To chłopiec Skurcze mięśniSkurcze, cała czwarta kwarta” – powiedział trener Waszyngtonu Cullen DeBoer. „Brał się, próbując złapać snapa, i być może nawet na niektóre decyzje zagrywki wpływało tempo i rytm”.

Benix, którego 302 jardy były prawie 100 mniej od jego średniej, zmniejszył intensywność i powiedział: „Nic nie wyeliminuje mnie z tego meczu”.

Ofensywny liniowy Roger Rosengarten powiedział, że Benix był ożywiony, strzelał do kolegów z drużyny, zanim się odbił.

Skurcze?

„On jest wojownikiem. „Przeszedł przez wszystkie możliwe kontuzje” – powiedział Rosengarten o szóstoklasisty w ostatniej klasie, który miał tak duże kwalifikacje, częściowo z powodu poważnych kontuzji na początku swojej kariery w Indianie. „Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o tym gościu”.

Williams zaliczył trzy przechwyty w pierwszej połowie podczas porażki USC na Notre Dame, wkrótce po tym, jak Bennix i Husky odnieśli swoje zwycięstwo.

Cokolwiek mówi o szansach Heismana Phoenixa – gościa, który przemierzył kraj w zeszłym roku, ale nie dostał się do finału – tam nie pojedzie.

„Jestem bardzo szczęśliwy, że jestem tu, gdzie dzisiaj jestem” – powiedział. „Zamierzam spuścić głowę i iść dalej. To nie koniec.”

Na sześć meczów ostatnia drużyna z Pac-12 rozpocznie serię, która może doprowadzić ją z powrotem nie tylko do ostatniego roku konferencji, ale także do czterozespołowego formatu play-off.

Podczas pierwszego spotkania w ramach trwającej 123 lat rywalizacji pomiędzy dwiema drużynami z pierwszej dziesiątki, Waszyngton po raz drugi w ciągu ostatnich 20 lat zwyciężył z drużyną Ducks, po występie w College Football Playoff w 2016 roku. Rok później.

READ  Co wiemy o rządzie Chin – rozkład 19

Minęło 30 lat przeciwko Oregonowi.

„To najgłośniejszy stadion Husky, jaki słyszałem, odkąd zostałem tu zrekrutowany. Szalenie” – powiedział Rosengarten.

„Kręcimy od początku tego sezonu” – dodał. „Musimy wygrać każdy mecz i musimy wygrać mistrzostwa Pac-12. Powiem wam coś, dobrze wiedzieć, że to ostatni rok Pac-12, a w tym Pac- 12 turniej, idziemy w górę.