03:47 01 stycznia 2024, zaktualizowano 08:08 01 stycznia 2024

• Kells i Swift przybyli osobno w niedzielę rano
  • Uważa się, że oboje spędzają Nowy Rok z przyjaciółmi i rodziną
  • Przeczytaj także: Fani Swift and Chiefs cieszą się, gdy Kansas City pokonuje Cincinnati 25-17

Rok 2023 Travisa Kelce’a zakończył się zwycięstwem, a rok 2024 rozpoczyna się kolejnym: miło spędzonym czasem z dziewczyną Taylor Swift.

Gracz All-Pro miał tylko trzy złapanie, ale jego Kansas City Chiefs pokonali przyjezdnych Cincinnati Bengals 25:17 i zdobyli ósmy z rzędu koronę AFC West.

Następnie parę zabrano wózkiem golfowym na parking graczy, gdzie kamery DailyMail.com uchwyciły Kellsa w jego Rolls Royce'u łeb w łeb ze Swiftem. Podczas gdy Swift miała na sobie kurtkę uniwersytecką Chiefs z napisem „Tae-Tae”, Gales wyglądał przytulnie w dzianinowej czapce zakrywającej dresy i ogolonej głowie.

I podobnie jak on Kelce z pewnością otworzy drzwi swojej sylwestrowej randce.

Uważa się, że pobrali się w 2024 roku podczas prywatnej imprezy w rejonie Kansas City z rodziną i przyjaciółmi. Wcześniej tego wieczoru w luksusowym loży Swifta widziano Donnę, matkę Kells.

Następnie parę zabrano wózkiem golfowym na parking graczy
Kells i Swift są następni w kolejce do asystenta trenera Chiefs, Connora Embry'ego.
Przed jazdą na strzelbie Travis Kelce otwiera tylne drzwi pasażera przed Taylor Swift
Wysoki na 6 stóp i 5 stóp budynek Kells góruje nad Swiftem na parkingu stadionu Arrowhead.
Taylor Swift przygląda się publiczności podczas niedzielnego meczu Chiefs-Bengals na stadionie Arrowhead
Swift miała na sobie nie tylko kurtkę uniwersytecką Chiefs, ale także wyhaftowany jej pseudonim.
Taylor Swift reaguje podczas niedzielnego meczu Chiefs-Bengals na stadionie Arrowhead w Kansas City.

Pod koniec czwartej tercji, kiedy Chris Jones z Kansas City zwolnił rozgrywającego Bengals Jake’a Browninga na ostatniej jeździe w Cincinnati, kamery uchwyciły Swifta świętującego zbliżające się zwycięstwo z młodym fanem.

Kelce nie odegrał żadnej roli w drużynie Patricka Mahomes & Co., trafiając zaledwie trzy razy na 16 jardów i trafiając do czterech celów. Brakuje mu zaledwie kilku jardów do ósmego z rzędu sezonu na 1000 jardów.

Jednak zwycięstwo było znaczące dla 10-6 Chiefs. Kansas City ma za sobą fatalną passę 3-8, która nie tylko zapewnia ósme z rzędu mistrzostwo AFC West, ale zagraża całemu sezonowi. Naturalnie wielu sugerowało, że Swift w jakiś sposób odwraca uwagę Kelce i Chiefs od pracy, ale tak się nie stało, gdy w niedzielę Kansas City pokonało Bengals 8:8.

READ  SAG-AFTRA zgadza się na federalną mediację ze studiami w celu przerwania strajku – ostateczny termin

Swift zareagowała na zwycięstwo młodą fanką, wyciągając palec w górę i krzycząc chłopcu w twarz.

Rolls Royce Travisa Kelce’a wyjeżdża w niedzielę wieczorem ze stadionu Arrowhead w Kansas City

Jak zauważyło wielu fanów, Swift miała na sobie kurtkę Chiefs z wyhaftowanym napisem „Day-Day” przy kieszeni – nawiązanie do pseudonimu Kellsa dla 34-letniej piosenkarki. The Swifties oszaleli na punkcie tego w mediach społecznościowych, zauważając, że są szczęśliwi, że przyjęła dla siebie pseudonim fanów.

Gdy widok w Arrowhead stał się znajomy, fani przynosili znaki w nadziei, że zwrócą jego uwagę.

Jeden ze sprytnych zwolenników nazwał tę romantyczną parę „DNT”: „To dynamit!”

Inna młoda uczestniczka napisała, że ​​była „tylko dla Taylora”.

Najlepszy był Harrison Budkar, który zdobył 6 na 6.

Kelce (z prawej) gratuluje kontuzjowanej drużynie Bengals QB Joe Burrow (po lewej) po niedzielnym zwycięstwie nad Cincinnati
Swift śmieje się, oglądając pierwszą połowę niedzielnego rewanżu za zeszłoroczny mecz o tytuł AFC
Kelce miał tylko trzy złapanie w meczu z Cincinnati i brakuje mu do 1000 jardów w całym roku.

Patrick Mahomes podał na 245 jardów i zdobył przyłożenie dla Kansas City (10-6), które jest co najmniej numerem 1 w tabeli. 3 rozstawienia i gwarantowany co najmniej jeden mecz play-off u siebie. Isiah Pacheco rzucił się 18 razy na 130 jardów, a Rushie Rice miał pięć chwytów na 127 jardów.

Bengals (8-8), walczący o własne miejsce w fazie play-off, prowadzili 10 na początku, ale przegrywali 25-17, gdy Butker strzelił ostatniego ze swoich celnych rzutów z gry – 46 jardów w powietrzu – na 2:59 przed końcem. gra.

Mając ostatnią szansę, Jake Browning uderzył Tylera Boyda na czwartym miejscu i przedostał się na terytorium Kansas City, ale kolejne worki George'a Karloftisa i Chrisa Jonesa zapewniły Chiefs ósmą przewagę tego dnia i przekreśliły nadzieje Bengals na powrót. .

Browning zakończył podaniem na odległość 197 jardów i jednym przyłożeniem. Joe Mixon przebiegł 65 jardów i został przyjęty przez TD.

Budger zmienił wynik z 54, 43, 27, 24, 48 i 46 jardów, co dało mu ostatnie 18 punktów w meczu.

Kelce brakuje zaledwie kilku metrów do osiągnięcia ósmego sezonu z rzędu, w którym zdobył ponad 1000 jardów.

Chociaż drużyna Bengals i Chiefs w każdym z dwóch ostatnich meczów o mistrzostwo AFC mierzyła się z trudnymi warunkami klimatycznymi, to zazwyczaj grają w mecze o wysokie stawki, gdy robi się zimno. Zwykle towarzyszy im mnóstwo bzdur, czy to ze strony wybranych urzędników, czy – w zeszłym tygodniu – ze strony graczy takich jak Ja'Mar Chase z drużyny Bengals.

READ  Akcje europejskie ponownie rosną, ponieważ chiński ruch stóp poprawia nastroje

Wrogość zwykle przenosi się również na boisko. W połowie drugiej kwarty narożnik Chase i Chiefs, L'Jarius Snead, wdał się w ostrą kłótnię, która ostatecznie doprowadziła do ostrej wymiany zdań w całym zespole, która tuszowała indywidualne faule.

Bengals podwyższyli 10-7, gdy 8 i pół minuty jazdy zakończyło się golem z gry, a wymiana trwała 6 i pół minuty i zakończyła się złapaniem przyłożenia Mixona. Cincinnati odzyskało piłkę, gdy Trey Hendrickson minął mocnego prawego napastnika Vanyę Morrisa, odepchnął Mahomesa od tyłu, a Sam Hubbard rzucił się na luźną piłkę.

Kelce miał tylko 3 przyjęcia na 16 jardów przeciwko Cincy'emu, a jego najdłuższy odbiór wyniósł 10 jardów.

Przechwyć Sneeda w strefie końcowej, aby ustawić bieg niszczyciela Browninga na 1 jard.

Pierwszy gol Budgera z gry sprawił, że Chiefs prowadzili już 17-10, a Mahomes miał szansę objąć prowadzenie po kolejnym posiadaniu, gdy otworzył bramkę Marqueza Valdeza-Scandlinga. Jednak kolejne niecelne podanie – 40. miejsce w lidze Kansas City w NFL – zmusiło Chiefs do przejścia do przerwy na gola z gry 17-13.

Gdy obrona Chiefs zesztywniała w drugiej połowie, ich atak zaczął dawać oznaki życia.

W Kansas City 6 wypchnęli Bengals na czwarte i pierwsze miejsce, a następnie przejechali 82 jardy i zdobyli trzeciego gola z gry Budgera. Po tym, jak Bengalowie zostali zmuszeni do uderzenia łódką, Mahomes uderzył Rashee Rice’a z odległości 67 jardów, co umożliwiło Budgerowi uderzenie chipem.