„SNL” Gold Open: „Fox and Friends” o fabule Willa Smitha, Disneya i Trumpa

Jeśli nie możesz się doczekać tego tygodnia ”Na żywo w sobotę wieczoremNa początek możesz być rozczarowany zimnym otwarciem, zaczynając od szkicu Willa Smitha / Chrisa Rocka przybijanego na Oskarach. (To przyszło później.) Właściwie wspomniano o policzkach, ale był to jeden z kilku tematów, ponieważ serial ponownie doprowadził do odcinka karykatury Fox News.

(Chris Red później zagrał gospodarza Smitha na obrazie) Jerot Carmichael Siedząc obok gwiazdy w momencie uderzania i wypełniania siedzenia.)

W tym tygodniu odbyła się kolejna trasa koncertowa „Fox and Friends” z udziałem gospodarzy Steve’a Doozy’ego (w tej roli Alex Moffat), Ainsley Airhard (Heidi Gardner) i Briana Kilmeada (Mikey Day). Gospodarze witają Clarence’a Thomasa (Kenan Thompson) i żonę Ginny Thomas (Kate McKinnon) – poparcie dla próby zamachu stanu z 6 stycznia stało się piorunem dla korupcji.

„Traktuję swoje obowiązki jako Yoko Ono z Sądu Najwyższego bardzo poważnie” – powiedział McKinnon, tak jak powiedziała Ginny Thomas. „Wszystko, czego potrzebuję, to fala biblijnej zemsty, aby zmyć kryminalną rodzinę Pythonów aż do Kidmo, a potem wypuścimy Krakeny”.

Cecil Strong był gospodarzem Jeanine Prov. „Wtedy w „The Five” Disney ma ekscytujący nowy projekt: Przekształcenie swojego przedszkola w homoseksualistów!” Silny, gdy Pro krzyczał do publiczności. „Gubernator Desantis podpisał ustawę o ochronie naszych cennych szkół na Florydzie przed niebezpiecznymi Ellenami i Caitlinami ze Stanów Zjednoczonych. Innymi słowy, Caitlin Jenner, witaj w rodzinie Fox News! Teraz „Vogue Disney” nie przestanie, dopóki cały Disney World nie zostanie wypełniony Twinkerbells, Cinderellas i gejowskim Mr. Toddem.

Podczas wybierania numeru „Donald Trump” (James Austin Johnson) został zapytany o policzek Smitha / Rocka Oscara. Odpowiedział również, odnosząc się do Smitha jako swojej postaci w filmie „Hitch”.

„Widziałem policzek i cieszyłem się z tego policzka. Byłem pod wrażeniem mojego autostopu. Ręka na haczyku. Zawsze wiedziałem, że Hitch ma rękę. Po powrocie do „Pursuit of Happiness” poluzowuje maszynę wewnątrz i na zewnątrz tunelu. Myślałem, że to dobrze. Wiesz, że w tym filmie spali w łazience. Jest bardzo smutny. To była smutna noc również dla Hitchcocka.

READ  Jason Todd i Boston Celtics podchodzą do meczu 5 przeciwko Miami Heat „z poczuciem pilności, zwłaszcza na początek”

Aha, a Trump w zasadzie przyznał się do swojej roli w próbie spisku. „Byłem bardzo zajęty telefonem z palnikiem i zamachem stanu” – powiedział. „Wtedy to po prostu dotarło do nas. Będą cały czas uwikłani w przemoc.

Komik Jarrod Carmichael poprowadzi program „Saturday Night Live” 2 kwietnia. Nocny kopniak nadchodzi po premierze jego specjalnego programu HBO „Jarrod Carmichael: Rodaniel”.

„Nie będę o tym mówić” – powiedział Carmichael na początku swojego monologu. Oczywiście wspomina o policzkach. „Jesteś chory? Wygląda na to, że rozmawialiśmy o tym od dłuższego czasu. To naprawdę zniewoli twój umysł. Czy możesz uwierzyć, że minęło sześć dni? Sześć dni. Stało się to tydzień temu. Czuję, że wydarzyło się to wiele lat temu. Czuję, że to wszystko wydarzyło się, kiedy wszyscy byliśmy w liceum.

„Wydaje się, że wydarzyło się to gdzieś między Jamiroquai a 11 września. Czuję się, jakby to było gdzieś dawno, nie tak dawno temu. Wydaje się, że żyjemy przez całe życie. Stało się to w niedzielę. Jest niedziela. Dziś jest sobota, bracie .Poniedziałek, to jest ekscytujące..Jeśli jest poniedziałek.Nie możesz zamknąć ust na ten temat.

Ale Carmichael powiedział, że poprosił producenta wykonawczego Lorne’a Michaelsa, aby opowiedział o tym w swoim monologu. – Przysiągłem sobie do piątku. Zapewniłem siebie, że nigdy więcej o tym nie powiem. Wtedy Lorne wszedł do mojej garderoby: „Myślę, że powinieneś porozmawiać”. Powiedział: „Naród musi zostać uzdrowiony”. Carmichael powiedział, że Michaels mu powiedział. Carmichael zauważył, że większość widzów nigdy o nim nie słyszała. „Mogę być najsłynniejszym prezenterem [in ‘SNL’ history]!”

Następnie, na jednym obrazie, Carmichael siedzi obok Smitha (Chris Red) jako wypełniacz siedzenia, podskakuje i uderza Chrisa Rocka – ale potem wszystko działa normalnie:

Carmichael wspomniał w swoim monologu, jak wyszedł jako homoseksualista w programie HBO Special. Publiczność oklaskiwała – powiedział, że to doceniono, ale dlaczego mieszka w Nowym Jorku. „Jeśli mówisz, że jesteś gejem w Nowym Jorku, możesz podróżować autobusem za darmo, a ludzie dadzą ci pizzę. Możesz mieć „Saturday Night Live”. To najlepsza rzecz, jaką możesz zrobić”.

READ  Inwestorzy giełdowi odrzucają ostrzeżenie o recesji na krzywej dochodowości --- na razie. Oto dlaczego.

Program specjalny, nagrany w lutym w Blue Knot Jazz Club w Nowym Jorku, trafił na pierwsze strony gazet, ponieważ większość z nich dotyczyła pierwszego występu Carmichaela jako homoseksualisty. Special zaczyna się od opowieści o historii rodziny Carmichaela, która prowadzi do jego własnego wyłaniającego się procesu. Carmichael opowiada o wadze utrzymywania tego sekretu w tajemnicy przez całe życie i karierę oraz o tym, jak ujawnienie się zmieniło relacje z przyjaciółmi i rodziną.

Carmichael dołączył do Studio 8H ்னா, To także jego pierwszy raz jako gość muzyczny na „SNL”. Najnowszy album nominowanego do nagrody Grammy artysty „DS4Ever” zadebiutował na 11. miejscu listy Billboard 200.

W przyszłym tygodniu, 9 kwietnia, Jack Gillenhall po raz drugi będzie gospodarzem „SNL”. Kolejny film aktora „Pogotowie ratunkowe” trafi do kin na dzień przed planowanym występem. Camilla Cabello była gościem muzycznym tej nocy, jej drugi występ. Jej występ na nowym albumie „Familia” ukazał się 8 kwietnia.

Podczas koncertu 16 kwietnia Liso po raz pierwszy będzie prezenterem „SNL”, a po raz drugi gościem muzycznym.

„SNL” będzie emitowany w NBC w soboty o 23:30 ET / 20:30 PT. Program, który został zawieszony w zeszłym tygodniu, jest również transmitowany na żywo w programie Peacock.

Stworzony i wykonany przez Lorne’a Michaelsa, „Saturday Night Live” współprodukowany z Broadway Video. John Mulani niedawno dołączył do słynnego pięciokrotnego klubu „SNL” podczas występu na szkicach, z gwiazdą „Moon Night” Oscarem Isaacem i gwiazdą „Batmana” Joe Gravitzem w roli gospodarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.