QB Anthony Richardson nie zagra z powodu kontuzji barku

Stefana HolderaESPN8 października 2023, 14:50 ETCzytałem przez 1 minutę

INDIANAPOLIS – Rozgrywający Indianapolis Colts Anthony Richardson opuścił niedzielny mecz przeciwko Tennessee Titans z powodu kontuzji barku.

Richardson został powalony przez obrońcę Tytanów, Harolda Landry’ego III, po ukończeniu biegu na 4 jardy na 4:39 przed końcem drugiej kwarty. Prawe ramię Richardsona odniosło największą siłę uderzenia, gdy upadł na trawę, a on natychmiast zareagował, wskazując ramieniem, gdy leżał na ziemi.

Richardson był obserwowany przez sztab szkoleniowy zespołu przez kilka minut i został krótko zbadany w bocznym namiocie medycznym, po czym zabrano go do szatni, ponieważ nie mógł poruszać prawą ręką.

To ostatnia kontuzja czwartego zawodnika w kwietniowym drafcie. Richardson doznał ciosu w prawe kolano w pierwszym meczu przeciwko Jacksonville Jaguars, w wyniku czego trener Shane Steichen wykluczył go z gry na kilka ostatnich meczów.

W następnym tygodniu przeciwko Houston Texans Richardson doznał wstrząsu mózgu w drugiej kwarcie i opuścił resztę meczu oraz mecz z Baltimore Ravens w następnym tygodniu.

Łącznie z niedzielnym meczem, Richardson zagrał zaledwie w 12 z 20 kwart drużyny Colts w tym sezonie.

Gardner Minshu przybył, aby uwolnić Richardsona. Minshew ma na koncie 25 startów w karierze i był starterem Colts w trzecim tygodniu zwycięstwa nad Baltimore.

READ  Biuro prokuratora okręgowego na Manhattanie odrzuca sondę House GOP, mówiąc, że motywacją Trumpa było stworzenie „fałszywych oczekiwań” rychłego aresztowania