Oto, co powiedział Chip Kelly po tym, jak UCLA przegrało z Oregon Ducks

UCLA z numerem 9 przegrał w sobotę z numerem 10 Oregon 45-30 na Arizona Stadium.

Chip Kelly odrobił pierwszą stratę Bruins w sezonie.

Poniżej znajduje się zapis pomeczowej konferencji prasowej Kelly’ego.

Chip Kelly

Jeśli chodzi o niemożność uzyskania przystanków obronnych…

– Dzięki naszej obronie nie robiliśmy przerw, kiedy musieliśmy je zatrzymać. Dobry zespół, który dzisiaj grał dobrze. Nie robiliśmy przerw, kiedy trzeba.

Troy Franklin w pierwszej połowie…

„Jest bardzo dobrym odbiornikiem z dobrą szybkością i myślałem, że wykonał dobry chwyt z zewnątrz na naszej linii bocznej. Bardzo dobrze śledzi piłkę. Dopasowaliśmy się do niego i pokonał nas głęboko na długim słupku. Mieliśmy człowieka, krok gotowy do strajku, więc daj go Troyowi, a Go uznaj tę grę.

Kopnięcie na bok oznacza…

„Nie sądzę, żeby to zmieniło pęd. Nadal musimy się zatrzymać, a tego nie zrobiliśmy. Porozmawiamy o tym z naszymi zawodnikami, wyczyścimy im korki, aż każda piłka zostanie wyrzucona. „Nie zrobimy tego. Jest to możliwe i wiele osób to robi. Porozmawiajmy o tym i upewnijmy się, że to się nie powtórzy”.

Kopnięcie bramki z gry na początku trzeciej kwarty…

To było zbyt długie, zbyt długie na czwartej przepaści. Myślę, że czwarte i trzynaste, nie jestem pewien dokładnej odległości. Ale nie musimy zadowalać się celami z pola, jeśli to czwarte i piąte czy szóste, ty’ Mam strzał, ale nie w tej konkretnej sytuacji.

O środowisku na stadionie Autzen…

„To świetne miejsce do gry, jedno z kultowych miejsc w futbolu uniwersyteckim. Niezależnie od tego, czy jesteś drużyną gości, czy gospodarzem, to wspaniałe doświadczenie. To wspaniałe uczucie, gdy jesteś po właściwej stronie, ale te Fani są wspaniali i to jedno z najlepszych miejsc w futbolu studenckim.