Najeźdźcy kontra Gola Jaguarów, dania na wynos: Las Vegas rozpoczyna mocną erę Josha McDanielsa, strąca Jacksonville

Po długim czasie piłka nożna w końcu wróciła do naszego życia. NFL powraca, otwierając przedsezon z wystawą między Las Vegas Raiders i Jacksonville Jaguar w Hall of Fame Game w Canton w stanie Ohio. Z kilkoma startującymi na ławce w tym pojedynku, nie był to super konkurencyjny romans, a Raiders byli w stanie uciec, wygrywając 27-11.

Las Vegas zdobyło bramkę po trzech pierwszych piłkach i było w stanie objąć wygodne prowadzenie, gdy Jacksonville – bez większości kluczowych ofensywnych graczy, w tym rozgrywającego Trevora Lawrence’a – było w stagnacji po tej stronie piłki. Poszukiwacze starter Jared Stidham zakończył z 96 jardów mijania, wykonując 8 z 15 rzutów. Tymczasem Jack Loudon, który wystartował w Jacks, ukończył 10 z 17 na 94 jardy.

Poniżej znajdziesz najważniejsze wnioski z pierwszej przedsezonowej gry tego roku.

Dlaczego Najeźdźcy wygrali?

Podziękowania dla dzieciaka z rodzinnego miasta, Josha McDanielsa – Poszukiwacze przybyli, aby zagrać tuż za bramą. Po skoku Las Vegas wyglądało na ofensywę, nawet bez kluczowych graczy Dereka Carra, Davante Adamsa i Darrena Wallera. Jared Stidham mógł rozpocząć grę pod środkiem i prowadził dwa rzuty z pola po otwarciu dwóch piłek przez Raiders. Napędy te były prowadzone przez silną grę Josha Jacobsa, który nadal poruszał łańcuchami podczas swojego pobytu na boisku. Pędził przez 30 jardów na pięciu prowadzących i złapał oba cele na 14 jardów. Las Vegas kontynuowało atakowanie piłki przez całą pierwszą połowę, aby przejść 20:0.

W defensywie Najeźdźcy walczą ze wsparciem, ale to nie znaczy, że nie jest to ich największy wysiłek. W pierwszej połowie obrońcy Las Vegas zmusili się do trzech puntów, fumble i zobaczyli, jak Jacksonville nie trafia do bramki z pola z 60 jardów. Poza przyłożeniem w czasie śmieci w czwartej kwarcie, ta solidna gra defensywna trwała przez większą część drugiej połowy.

READ  Giant Panda dołącza do Bidena w SNL Cold Open

Dlaczego Jaguar przegrał?

Oczywiście brak sukcesu przychodzi z przymrużeniem oka do ofensywy, ponieważ Jaguary nie zagrały w tym meczu żadnego ze swoich mocnych ciosów. Jednak Jake Loudon nie zrobił wiele w kwestii zdobycia miejsca w składzie. Kiedy był poniżej centrum, walczył, aby zejść z boiska i nie mógł umieścić żadnych punktów na tablicy wyników. Chociaż podczas gry Loudona pojawił się nietrafiony rzut z pola, nie był to w żaden sposób sztuczny kopniak, ponieważ pochodził z 60 jardów, więc nie postawił swojej drużyny na najlepszej pozycji. powodzenie Tylko wtedy, gdy była tam była gwiazda USFL, Kyle Slaughter, można było zdobyć punkty.

Tymczasem nieco niepokojący był widok ich obrony spychanej w dół, zwłaszcza przy kilku początkowych rotacjach w przedniej siódemce. W pierwszej połowie Raiders mieli średnio 95 jardów na 4,5 prowadzenia i dwa przyłożenia. W grze Jax oddał 159 jardów na ziemi i trzy przyłożenia. To powinno się poprawić w miarę postępów w tym przedsezonie.

punkt zwrotny

Gdy zbliżaliśmy się do przerwy, Raiders mieli już 13 punktów w górę. Jaguary odzyskały piłkę na rozpoczęcie drugiej połowy i straciły dwa gole, ale wyglądało na to, że mogą wrócić. Ale Jared Stidham zrobił swoją część, by zatrzasnąć drzwi na ten jeden start. Mając nieco ponad 90 sekund na grę w połowie, Stidham strzelił trzeciego i ósemki, przetoczył się w prawo i użył nóg, by rzucić się na przyłożenie na 12 jardów. Ten wynik podwyższył Raiders o 20, eliminując możliwość uczynienia z Jacksonville gry w piłkę.

Gra w grę

To znaczy, musimy dać temu pierwszy akcent w nowym roku, prawda? Na 13:36 przed końcem pierwszej połowy, Ameer Abdullah z Raiders strzelił pierwszego i gola i wszedł na 8 jardów do strefy końcowej, aby zakończyć 50-jardową jazdę dla Las Vegas. Abdullah zakończył swoją noc tym przyziemieniem i 30 jardami.

READ  Zwycięzcy i przegrani 10. tygodnia NFL 2023: przyszłość Teksańczyków rysuje się w jasnych barwach, a Minnesota chce Joshuy Taubsa

Nie tylko osiągnęliśmy ten wynik, ale także świętowaliśmy pierwsze przyłożenie w 2022 roku.