Joe Burrow i Josh Allen z Bengals przerzucają rachunki

Wracają Cincinnati Bengals.

Po powolnym początku sezonu Joe Burrow i drużyna Bengals odnieśli w niedzielny wieczór czwarte z rzędu zwycięstwo nad Buffalo Bills. Bengals strzelili gola w pierwszych dwóch przejazdach tego wieczoru i odnieśli zwycięstwo 24-18 na stadionie Pacor.

Burrow w pierwszym podjeździe tego wieczoru uzyskał doskonałe wyniki 6 z 6, a następnie zakończył podaniem z 7 jardów do Irva Smitha. Chociaż Bills natychmiast odpowiedzieli własnym przyłożeniem – bieg Josha Allena na 2 jardy – był to ostatni raz, kiedy znaleźli się w strefie końcowej aż do ostatnich minut meczu. Joe Mixon dał Bengals prowadzenie 14-7 po biegu na 2 jardy, a następnie Burrow znalazł Drew Sample’a, który przed przerwą uzyskał przyłożenie z 22 jardów.

W przerwie Bills strzelili gola z gry, ale to wszystko. Bengals byli zmuszeni do fiaska po tym, jak Dalton Kincaid złapał piłkę głęboko w czerwonej strefie, zatrzymując najlepszy strzał Billsów w pole końcowe na początku czwartej kwarty.

Allen trafił Stefona Diggsa, który zdobył wynik z 21 jardów na nieco ponad trzy minuty przed końcem meczu, a drużyna zdobyła 2 punkty, nagle doprowadzając grę do zaledwie sześciu punktów. Jednak Burrow natychmiast zauważył Tylera Boyda grającego głęboko, po czym szybko wyczerpał czas i przypieczętował zwycięstwo Cincinnati.

Allen zdobył 26 z 38 trafień na 258 jardów, a także przyłożył i przechwycił w przegranej dla Billsów. Był także ich czołowym napastnikiem z 44 jardami po ziemi. Diggs miał 86 jardów odbiorczych przy sześciu złapaniach.

Burrow trafił 31 z 44 na 348 jardów i miał dwa przyłożenia dla Bengals. Mixon dodał 37 jardów przy 14 chwytach, a Dee Higgins miał 110 jardów przy ośmiu chwytach. Bengals mają obecnie bilans 5-3 po czterech zwycięstwach z rzędu. Choć wciąż mają wiele do zrobienia, aby zapewnić sobie miejsce w elitarnej lidze AFC, niedzielne zwycięstwo nad Bills z pewnością pomaga w tym zadaniu.

READ  Joe Veleno z Team Canada zawiesił 5 meczów za tupanie nogami podczas Mistrzostw Świata IIHF

Yahoo Sports udostępnia najświeższe wiadomości, najważniejsze momenty i wyniki meczów drużyny Bengals z gospodarzami Bills w programie „Sunday Night Football” w 9. tygodniu.