Cleveland Browns podpisał kontrakt z Jedi Von Clooney, aby ponownie podpisać roczną umowę

Obronna decyzja Jadevion Clooney Zgodził się ponownie podpisać roczny kontrakt z Cliveland Browns o wartości maksymalnie 11 milionów dolarów.

Clooney zakończył Brownies z dziewięcioma workami i dwoma obowiązkowymi fumbles, kiedy grał przeciwko All-Pro Boss-Rusher w zeszłym sezonie. Miles CarretPodobnie jak Clooney, był numerem 1 w egzaminie wstępnym.

Kontrakt Clooneya na ponowne podpisanie kontraktu z Browns został po raz pierwszy ogłoszony przez Cleveland.com.

Clooney, 29 lat, podpisał roczny kontrakt na 10 milionów dolarów z Browns w kwietniu zeszłego roku, w tym 750 000 dolarów premii za skarpetki.

Przed poprzednim sezonem przez całe życie zmagał się z kontuzjami. Clooney walczył z Tennessee Titans w 2020 roku, kończąc bez skarpety w ośmiu meczach, zanim sezon się skończył, wymagając operacji kontuzji kolana.

Jednak w zeszłym sezonie Clooney rozegrał 14 meczów i był zdrowy. Skończył dobrze z dwoma workami i wymuszonym potknięciem w finale sezonu zasadniczego w Cleveland. Później Clooney wyraził zainteresowanie powrotem do Cleveland, ale powiedział, że chce finansowo wykorzystać sztandarowy rok.

„Grasz na wysokim poziomie”, powiedział, „chcesz zarabiać”.

Houston wykonał klon Texans nr 1 w ogólnej klasyfikacji od 2014 roku. Trzykrotnie wybierany do Pro Bowl, przez osiem sezonów trzyma 41 worków.

Do raportu przyczynili się Jake Trotter i Jeremy Fowler z ESPN.

READ  Niedawne wiadomości o wojnie rosyjsko-ukraińskiej: komunikaty na żywo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.