Celtics kontra. Punktacja Bucksa, dania na wynos: Jason Tatum eksploduje, zdobywając 46 punktów, aby poprowadzić Boston do decydującego zwycięstwa w Game6.

Giannis Antedogounmbo i Jason Dodd wygrali w piątek wieczorem 108:95, a każdy z nich zdobył 40-punktowy plateau, zmuszając Boston Celtics do meczu 7 meczu z Milwaukee Bucks. Niedzielne popołudnie w TD Garden.

Totem był fantastyczny dla Celtics jednej nocy, ponieważ uratował najlepszy występ w serii. Aby wywalczyć dziewięć zbiórek i cztery asysty, Tatum wyeliminował Gianniego, zdobywając 46 punktów. Pomimo niepowodzenia swojej próby, Antotho Gownbo zdominował grę z 44 punktami, aby przejść z oszałamiającymi 20 zbiórkami i sześcioma asystami.

Game 7 zaplanowano na ET w niedzielę o 15:30, obsługując ABC National Broadcasting.

Oto trzy kluczowe punkty z gry:

1. Tatum oferuje jeden z najlepszych pokazów w swojej karierze

Jason Tatum nie zawsze pokazywał najlepszą grę z tej serii, ale najlepsi gracze nie pozwolą, aby złe gry lub złe rozszerzenia je definiowały. Tatum pojawił się w tym sezonie, zwłaszcza w piątkowy wieczór, jest naprawdę świetnym zawodnikiem. W sezonie Celtics awansował i zaprezentował jeden z najlepszych pokazów w swojej karierze.

Tracąc dwie „trójki” w pierwszych minutach, wystartował od gorącego startu, pomagając Celtics otworzyć prowadzenie, ale jego najlepsza i najważniejsza praca nadeszła w czwartej kwarcie. Raz w wieku 18 lat przewaga Celtics została zmniejszona do czterech przy 8:42, a retrospekcje z Game 5 zaczęły się pojawiać. Tatum uważał, żeby nie zrobić drugiego prostego upadku.

Po pierwsze, strzał jest niesamowitym fatalnym skoczkiem na linii bazowej, aby pokonać czas. Następnie podciągnij się za 3 wskazówki w prawo w twarz George’a Hilla. Następnie powtórzył skład z kolejnym FatAway i kolejnym 3. Na trzy minuty przed końcem zdobył 10 punktów z rzędu dla Celtics i przesunął ósemkę na prowadzenie, aby dać im trochę oddechu. Bucks nigdy się nie zbliży.

– Tak, oczywiście trafił kilka dużych w trakcie meczu – powiedział trener Celtics Ime Utoka. „Zrobiłem to i zrobiłem właściwą grę… On jest największą nocą, zdecydowanie tego potrzebujemy”.

READ  Britney Griner: Rząd USA twierdzi, że gwiazda WNBA została niesłusznie zatrzymana w Rosji

Tottenham miał 16 punktów w samej czwartej kwarcie i zakończył wieczór z wynikiem 17 na 32 z 46, dziewięcioma zbiórkami i czterema asystami. 46 punktów Tottenhamu, po wyeliminowaniu, było drugim najwyższym w historii serii i dołączył do Sama Jonesa jako jedyny gracz Celticu, który miał wiele 45-punktowych meczów playoff.

„Dlatego dostaje duże pieniądze” – powiedział Marcus Smart. Poszedł tam w innym trybie. Widzieliśmy to w jego oczach. Był agresywny. Powiedział nam „daj nam piłkę”. Daliśmy mu piłkę. Prosił o to. To właśnie zamierzamy zrobić. ”.

Jason Todd ma jeszcze 24 lata. Ma setki meczów play-off przez dekadę lub dłużej. Będzie mu trudniej grać lepiej niż w piątek wieczorem.

2. Intensywny wysiłek Syjonistów nie wystarczył

Bucks byli już lepszą drużyną, zanim Chris Middleton upadł z powodu zwichnięcia MCL w pierwszej rundzie przeciwko Chicago Bulls, a bez niego problem jest jeszcze bardziej widoczny. Jego nieobecność sprawia, że ​​Giannis akceptuje nieco absurdalny ciężar anthocyanmobo i próbuje sam ponieść ciężar.

Był w stanie to zrobić czasami w tej serii; W końcu Bucks wygrali trzy mecze. Ale nawet najlepsi gracze nie zawsze będą w stanie go posiadać, jak odkryli Guinness i Bucks podczas gry 6.

Giannis jest mądry. Zdobył 17 punktów w pierwszej kwarcie, aby utrzymać Bucks na dystans pomimo mocnego startu Celtics i kontynuował ataki przez całą noc. Celtics nie mogli go spowolnić, gdy szedł do pola po grzmiące trzaski i wypady na linię rzutów wolnych.

„Giannis jest najlepszy z nich wszystkich” – powiedział Jaylan Brown. „Jego nastawienie jest nieugięte. Ciągle idzie i atakuje. Jego uwarunkowanie jest dobre i nie wydaje się być tak zmęczony jak inni. Ciągle nadchodzi”.

Creek Freak zakończył z 44 punktami, 20 zbiórkami i sześcioma asystami, oddając 14 z 15 rzutów z linii rzutów wolnych i stając się pierwszym graczem, który rozegrał mecz 40-20 w playoffach od czasu Shock O’Neill w 2001 roku.

READ  Kontrakty terminowe Dow Jones: Rynek kurczy się wraz ze wzrostem rentowności, na razie; Tesla rywal Xpeng na taśmie

Giannis ma oszałamiający 45,2 procentowy wskaźnik wykorzystania – najwyższy w play-offach – a także pomógł Bucksowi zdobyć 52 lub 95 punktów. To naprawdę ciężki wysiłek, to za mało. Innymi graczami, którzy zdobyli deble, byli Jrue Holiday i Pat Connaughton, ale żaden z nich nie zdobył więcej niż 17 punktów. Bucks przegapił Middleton przez całą serię, ale nie bardziej niż w Game6.

3. Celtics wykazują odporność po załamaniu Cam5

Celtics powinni byli przybyć do Milwaukee, aby zakończyć serię w piątek wieczorem. W przeciwieństwie do nich, to oni schodzili z ligi po późnym załamaniu w meczu 5, obchodząc u siebie 13-punktową przewagę w czwartej kwarcie. Powrót do zdrowia po tak rozdzierającej serce porażce wymaga ogromnej determinacji i pewności siebie.

Po zatrzymaniu się, aby oczyścić drogę, stało się jasne, że Celtics mają wszystkie powyższe.

„Myślę, że potknął się tak bardzo, że przegrałem ten mecz w ten sposób” – powiedział Jason Todd. „Wszyscy mieli w ustach niesmak. Oglądanie filmu, uczenie się z niego i ekscytacja – byliśmy podekscytowani. Byliśmy niepokonani, wiedzieliśmy, że wciąż jest szansa na uratowanie naszego sezonu i przybycie tutaj i wygranie. Wierzyliśmy w to, naprawdę to zrobiliśmy, zaufaliśmy sobie nawzajem, to pokazało dziś ”.

Praca jest daleko. Nie będzie łatwo pokonać najlepszego gracza na świecie w drugim meczu z rzędu, aby wyeliminować defensywnych mistrzów, a Celtics w niedzielę powrócą w siódmym meczu u siebie. Jednak spektakl taki jak piątkowy wieczór wiele mówi o charakterze tej grupy.

„To wspaniała chwila dla nas wszystkich” – powiedział Tatum. „Ja i zespół, jak odpowiemy. Porażka w piątym meczu nas zdobędzie lub złamie. Wyszliśmy z dużą ilością ciężkiej pracy i rozwoju i wygraliśmy”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.