Celtics kontra. Bucks Score: Giannis Antotocounbo, Milwaukee Live NBA Aktualizacje playoffów, gdy próbują zamknąć Boston

W najbardziej ekscytującej i konkurencyjnej serii półfinałów Milwaukee Bucks i Boston Celtics spotkają się w szóstym meczu w piątek wieczorem. Obecnym mistrzom pozostało tylko jedno zwycięstwo, aby po 110 roku awansować do finału Konferencji Wschodniej. 107 ponownie wygrywa w Bostonie. Gianni Antetocounmo i Bucks spróbują wyłączyć Celtics na Forum Fischera. W połowie Celtics mają 10-punktową przewagę nad Bucks.

Milwaukee pokonało Boston 31-14 w ostatnich 10 minutach piątego meczu, przegrywając 93-79. Juro Holiday, który zakończył z 24 punktami, ośmioma zbiórkami i ośmioma asystami, poczynił ogromne postępy w ostatnich sekundach, stając się pierwszym graczem w ciągu ostatnich 25 sezonów, który zanotował blok i kradzież w ciągu ostatnich 10 sekund czwartej kwarty. Mecz play-off. Jego druga kradzież od Marcusa Smarta w ostatnich sekundach zapewniła mu zwycięstwo. Antetokounmpo wyróżnił wszystkich strzelców 11 tablicami i 40 punktami. Bucks prowadzą 8:0 w meczach z bliska pod wodzą Mike’a Budenholzera. Tymczasem drużyna Celtic jest 9:1 po ostatnich 10 porażkach i 2-0 po porażce w serii.

Poniżej znajdziesz wszystkie aktualizacje w czasie rzeczywistym w grze 6 między Bucks a Celtics.

READ  Stany Zjednoczone opublikowały wideo pokazujące bliskie połączenie z chińskim niszczycielem w Cieśninie Tajwańskiej