Rachunki a Packers zdobywają punkty: Josh Allen blokuje Aarona Rodgersa, a Green Bay traci czwarte miejsce z rzędu

Bills przenieśli się do 6-1 w sezonie po pokonaniu Packers 27-17 w niedzielę wieczorem. Buffalo wszedł do tej gry jako dwucyfrowy faworyt i szybko pokazał dlaczego, wyskakując na prowadzenie 24-7 w pierwszej połowie. Tymczasem przegrana Green Bay spadła do 3-5 w sezonie, ponieważ Packers przegrali teraz cztery razy z rzędu.

Zaraz po wyjęciu Green Bay wydawał się dać the Bills grę, ponieważ zmusił Josha Allena i atakującego do rzadkiego trzy-i-out w ich pierwszym posiadaniu. Jednak po nieudanej konwersji na czwartej pozycji w swojej pierwszej ofensywnej serii, Packers obserwowali, jak Bills gromadzą 24 punkty i zdobywają punkty w każdym z czterech ostatnich posiadanych przez nich piłek przed przerwą. Aaron Rodgers był w stanie znaleźć Romeo Tubbsa na imponującym 19-jardowym złapaniu przy przyziemieniu, ale ten kontratak został wciśnięty między dwa uderzenia przy przyziemieniu dla Buffalo, które trzymały Packers na dystans.

Green Bay był w stanie skutecznie prowadzić piłkę, ale gra podań była wciąż w toku. Agresywna ofensywa Buffalo nie nadążała za tempem i traciła mnóstwo cennego czasu poza godzinami, ponieważ najlepsza szansa na przeniesienie piłki spadła na boisko.

W drugiej połowie obaj piłkarze odwrócili piłkę. W rzeczywistości, trzy kolejne przejazdy doprowadziły do ​​przechwycenia, w którym Allen rzucił kilofami w przypadku posiadania piłki jeden po drugim. Po drugim picku Allena, 37-jardowy połów przyziemienia przez Samory Toure prowadził Packers 95 jardów, aby zmniejszyć prowadzenie do 10 punktów. Jednak tak blisko byli wygranej.

Allen ukończył 13 z 25 podań na 218 jardów, dwa przyłożenia i parę przechwytów w zwycięstwie. On również rzucił się sześć razy na 49 jardów. Zgodnie z oczekiwaniami, Stefon Diggs był jego celem w podań, łapiąc sześć z ośmiu celów na 108 jardów i przyziemienie. Z drugiej strony Rodgers wygrał 19 z 30 na 203 jardy, dwa przyłożenia i jeden wybór. Aaron Jones rzucił się na 143 jardy i dodał cztery chwyty na 14 jardów do swojej sumy.

READ  Aktualizacja Tamar Hamlin: Pokazano „znaczącą poprawę”, mówi Buffalo Bills po zatrzymaniu akcji serca podczas meczu NFL

Stamtąd Billowie przygotowują się do wycieczki do East Rutherford, gdy odwiedzają konkurs Jets na 9 tydzień na stadionie MetLife. Jeśli chodzi o Packers, w niedzielę zakończą dwumeczową podróż, kiedy zmierzą się z Lions w Detroit w pierwszym pojedynku ze swoim przeciwnikiem NFC North.