Eric Holder Jr. Nipsey został skazany za morderstwo pierwszego stopnia w sprawie zabójstwa Hassela

dług…Rozeta Rago dla The New York Times

Pozwany Eric R. Bryanita Nicholson, która od niechcenia obserwowała Holdera Jr., zeznała, że ​​eskortowała go do iz miejsca strzelaniny.

Zeznała, że ​​dzień strzelaniny zaczął się bez wzmianki. Ona i Pan Holder również spotkał się miesiąc temu, a ona zawiozła go na pół etatu dla Lyft i odebrała go za opłatą. Powiedziała, że ​​w następnych tygodniach zbliżyli się do siebie i często zawozili pana Holdera do Long Beach lub Los Angeles, na plażę, do Hollywood Walk of Fame. Powiedziała, że ​​ich związek był swobodny.

W dniu strzelaniny pani Nicholson zeznała, że ​​para poszła na pobliski swap. Pani Nicholson została objęta zwolnieniem z odpowiedzialności karnej za jej zeznania.

Pani Holder może kupić frytki z serem chili. Kiedy Nicholson wszedł tego dnia do centrum handlowego, zobaczył Nipseya Hussleya stojącego przed jego sklepem w stroju do maratonu. Powiedział panu Hussowi, że jest piękny i chce zrobić z nim zdjęcie. powiedział Posiadacz. Pan. Holder nie wspomniał, że zna pobliskiego rapera, zeznała.

Zeznała, że ​​podszedł do Hussa, otoczonego grupą mężczyzn, aby zrobić sobie selfie. To będzie ostatnie zdjęcie rapera.

Pan. Niektórzy świadkowie zeznali, że Hassell ostrzegł Holdera, że ​​współpracuje z organami ścigania lub że rozchodzą się plotki. Pani Nicholson zeznała, że ​​pan. Holder powiedział, że zapytał Hussle’a, czy wytarł, ale Hussle powiedział, że wyglądało na to, że ją zbywał. Powiedziała, że ​​wróciła do samochodu i zatrzymała się w pobliskim zaułku, żeby pan Holder mógł coś zjeść.

Pan. Holder następnie wyciągnął pistolet, co zeznała pani Nicholson, ale wcześniej powiedziała, że ​​trzyma broń dla ochrony.

READ  Pittsburgh Steelers, NFL i Region oddają hołd Twainowi Hoskinsowi — CBS Pittsburgh

Pan. Powiedział, że Holder wysiadł z samochodu i zostawił frytki na masce pobliskiej ciężarówki. Niedługo później, jak powiedziała pani Nicholson, usłyszała strzały.

Pan. Zeznała, że ​​gdy Holder wrócił do samochodu, kazał jej prowadzić, bo inaczej ją spoliczkuje. Zeznała, że ​​nie zdawała sobie wtedy sprawy, że mógł oddać strzały. Tej nocy zeznał, panie. Zgodził się, aby Holder został z nim w domu jego matki, a później wykorzystał swoją tożsamość, aby pomóc mu zameldować się w motelu.

Zeznała, że ​​zdawała sobie sprawę, że pan Holder może być również zamieszany, gdy jej matka rozpoznała w wiadomościach białego Chevy Cruze pani Nicholson ponad dzień po morderstwie.

— Miałam nadzieję, że nie ma z tym nic wspólnego — powiedziała pani. Nicholson powiedział adwokatowi sprawy, Johnowi McKinney, podczas jego zeznań. „Byłem wtedy nerwowym wrakiem”.

W swoim wystąpieniu otwierającym, pan. McKinney przedstawiał panią Nicholson jako nieświadomą wspólniczkę.

„Kiedy pani Nicholson zeznaje, zwróć na nią uwagę” – powiedział. – Myślę, że znajdziesz w niej niewinność, prostotę.

McKinney, Pani Nicholson upierał się, że szybko zgodził się na współpracę z policją. Pozwolił władzom na dostęp do danych ze swojego telefonu i poddał się kilkugodzinnym wywiadom.

„Pomyślałem: „O mój Boże, to moja reputacja” – zeznał w sądzie.

Aaron Johnson, panie Publiczny obrońca Holdera zapytał panią Nicholson o drobne rozbieżności między jej poprzednimi relacjami a relacjami, które podała na stoisku: Mr. Hassel powiedział panu Holderowi, że w kolorze ciężarówki, w której Holder zostawił swoje frytki, „musi ostygnąć”. (Pani Nicholson odpowiedziała, że ​​zachowanie Hussila było „zimne” i powiedziała, że ​​nie poleciła panu Holderowi milczeć.)

Na stanowisku świadka pani Nicholson często odpowiadała na pytania zrelaksowanym „tak” lub „nie wiem”. Ubrany w szary garnitur z przyciemnionym wzorem okien, pan. Holder w większości unikał jej wzroku lub patrzył na nią beznamiętnie.

READ  JD Vance wygrywa prawybory w Senacie Ohio, projekty CNN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.