5 rzeczy, które warto wiedzieć przed startem giełdy we wtorek

Oto najważniejsze wiadomości, trendy i analizy, których inwestorzy potrzebują, aby rozpocząć dzień handlowy:

1. Kontrakty terminowe na akcje będą równe po odwróceniu transakcji w ciągu dnia w poniedziałek

Traderzy pracują na stronie Nowojorskiej Giełdy Papierów Wartościowych (NYSE) w Nowym Jorku 25 kwietnia 2022 r.

Mieszkanie Spencera | Obrazy Getty

Przyszłość akcji była stabilna We wtorkowym obrocie na wolnym rynku Wall Street podąża za sesją rollercoastera dzień wcześniej. Główne indeksy giełdowe w USA są zielone. poniedziałek, Związek Nasdaq Nastąpiła zmiana późnej sesji, która zakończyła się o 1,63% wyżej; Na najniższym poziomie wskaźnik Tech-Heavy spadł o około 1%. ten S&P 500, które spadło do nowego śróddziennego minimum z 2022 r., ostatecznie osiągając wzrost o 0,57%. ten Średnia przemysłowa Dow Jones Dodał 84 punkty, czyli 0,26%, po spadku o ponad 500 punktów w poniedziałek.

Kwiecień był złym miesiącem dla Wall Street, a teraz rynek Akcje wchodzą w sezonowy słaby okres Kiedy wieje kilka wiatrów. Ścisła polityka Rezerwy Federalnej, wysoka inflacja, obawy związane z recesją i ciągłe Wojna rosyjsko-ukraińska. Jest bank centralny Ma zostać ogłoszony w środę Ważna decyzja w sprawie stóp procentowych.

2. 10-letnie dochody skarbowe poniżej 3%

Rynek obligacji stoi w obliczu bardzo złej polityki Rezerwy Federalnej, która ma na celu osłabienie presji inflacyjnej w gospodarce amerykańskiej. Dochody z 2-letniego Skarbu Państwa były bardziej wrażliwe na politykę banku centralnego, wzrastając o około 3 punkty bazowe do 2,756% we wtorek rano. Punkt bazowy to 0,01%. Rentowności zmieniają się odwrotnie z cenami.

3. Rodzice Pfizer i Burger King zapewniają impulsy przychodów

Prezes firmy Pfizer, Albert Bourla, przemawia na konferencji prasowej z przewodniczącym Komisji Europejskiej 23 kwietnia 2021 r., po wizycie w celu nadzorowania produkcji szczepionki Pfizer-BioNtech Covid-19 w fabryce amerykańskiej firmy farmaceutycznej Pfizer w Puurs.

Jan U | AFP | Obrazy Getty

Pfizer We wtorek złamał notowania na Wall Street w górnej i dolnej linii; Jego udziały w obrocie wolnorynkowym były nieco wyższe. Według Refinitiv, firma odnotowała zysk w wysokości 1,62 USD na akcję w pierwszym kwartale, z wyłączeniem produktów, przekraczając konsensusową wartość 15 centów na akcję. Kwartalne przychody firmy Pfizer wyniosły 25,66 mld USD w porównaniu z 23,86 mld USD w prognozach analityków. Firmy rządowy Szczepionka przyczyniła się w tym kwartale do 13,2 miliarda dolarów sprzedaży.

Międzynarodowe marki restauracji Sprzedaż i zyski również przekroczyły oczekiwania. Rodzice Burger Kinga i Tima Hortonsa zarobili w pierwszym kwartale 1,45 miliarda dolarów, wyłączając towary, po 64 centy na akcję. Według Refinitiv analitycy szacują 63 centy na akcję w sprzedaży na 1,41 miliarda dolarów. Burger King odnotował silny wzrost sprzedaży w tych samych sklepach w swoich zagranicznych restauracjach.

4. Główny regulator Wall Street prawie podwaja liczbę pracowników jednostki kryptograficznej

Gary Jensler, przewodniczący Commodity Futures Trading Commission (CFTC), przemawia podczas przesłuchania Senackiej Komisji Bankowej w Waszyngtonie, we wtorek, 30 lipca 2013 r.

Andrzej Horror | Bloomberg | Obrazy Getty

Liczba pracowników Komisji Papierów Wartościowych i Giełd zajmujących się rynkami kryptowalut prawie się podwoiła, z głównym kontrolerem Wall Street zapowiedziany we wtorek. Agencja doda 20 postów do swojej „jednostki związanej z kryptowalutami i cyberprzestrzenią”, zwiększając jej łączną liczbę do 50. Nowi pracownicy SEC obejmują śledczych, prawników i prokuratorów, powiedział przewodniczący Gary Jensler, co „poprawia przepisy”. Błędy policyjne na rynkach kryptowalut ”i radzenie sobie z obowiązkami w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego.

Kryptowaluty stały się popularne w ostatnich latach. Istnieje powódź inwestorów detalicznych, którzy zaczęli handlować aktywami cyfrowymi, podczas gdy inni lubią graczy korporacyjnych Szefowie przedsięwzięć Obsługuje start-upy oparte na blockchain w nowych branżach. Jednak Gensler jest… Zgłoszone obawy dotyczące potencjalnych oszustw na rynkach kryptowalut Starał się rozszerzyć ochronę, szczególnie dla inwestorów detalicznych.

5. Ujawniony projekt oświadczeń politycznych Wyrok Sądu Najwyższego Ro V. Polowanie się zmieni

Współsędzia Samuel Alito uczestniczy w inauguracji Sekretarza Obrony Marka Espera w dniu 23 lipca 2019 r. w Gabinecie Owalnym w Białym Domu w Waszyngtonie.

Mikołaj Guma | AFP | Obrazy Getty

Czy Sąd Najwyższy Milestone Row v Wade jest gotowy do obalenia werdyktuWedług ujawnionego projektu decyzji, aborcja została zalegalizowana w Stanach Zjednoczonych prawie 50 lat temu Źródło Politico. Sędzia Samuel Alito napisał projekt opinii, na którą zgodziło się co najmniej czterech konserwatywnych członków Sądu Najwyższego. „Row popełnił wiele błędów od samego początku” – napisał Alito w szkicu opublikowanym przez Politico. Politico powiedział, że CNBC nie może niezależnie zweryfikować projektu decyzji, który po raz pierwszy został przekazany sędziom w lutym. Projekt wyników nie jest ostateczny. Rzecznik Sądu Najwyższego odmówił komentarza CNBC w sprawie oświadczenia politycznego.

Zapisz się teraz Klub Inwestycyjny CNBC powinien śledzić każdy ruch akcji Jima Kramera. Śledź szeroko zakrojone działania rynkowe jako pro CNBC Pro.

READ  Finałowa czwórka mężczyzn na żywo: Villanova Kansas i Duke UNC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.